Partizani dështon edhe në ndeshjen me Lushnjen

Ndeshja e fundit e javës së katërt të Kategorisë Superiore, u mbajt në “Selman Stërmasi”, mes Partizanit dhe Lushnjës. Lojtarët e patizanit, pretendentë për titull, nuk mundën të shënonin asnjë gol ndaj ekipit kundërshtar. Rezultati final 0-0, konfirmoi edhe një herë krizën që po kalon ekipi i të kuqve. Tashmë u bënë 4 ndeshje që ekipi pretendent për titull, nuk arrin të shënojë asnje gol.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet