Rama u jep kuraje lojtarëve, Vuçiç përgëzon Serbinë

Kryeministri Rama pas perfundimit te ndeshjes shkoi ne dhomat e zhveshjes se kombetares tone duke i ngushelluar futbollistet per humbjen me Serbine

Hermesnews - Kryeministri Rama pas perfundimit te ndeshjes shkoi ne dhomat e zhveshjes se kombetares tone duke i ngushelluar futbollistet per humbjen me Serbine. Mesohet se Rama u ka thënë lojtarëvë se e kontrolluan ndeshjen por tani gjithçka do të vendoset me Armeninë. Ndersa homologu i tij serb, Vucic pas ndeshjes reagoi ne “Twitter” duke uruar futbollin serb per kete fitore. Sipas Vucic, Serbia e meritoi fitoren dhe pershendeti edhe lojen e ndershme qe u zhvillua ne “Elbasan Arena”.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet