Rikthehet në mbrëmje “Europa League”

Skëndërbeu do të zhvillojë në “Elbasan Arena” ndeshjen me skuadrën e Yong Boys mbrëmjen e sotme në 21:05. Për arsye dëmtimi Skendërbeu do të ketë mungesa të rëndësishme në ekipin që do të zhvillojë ndeshjen sonte. Milan do të ndeshet në “San Siro” me Rijekë, edhe pse këto nuk janë ditët më të mira që po kalon Milani në fushën e futbollit. Athina dhe Vjena e Austrisë, Anglezët dhe Everton, Lyon dhe Atlanta janë ndeshjet që do të luhen mbrëmjen e së sotmes në “Europa League”.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet