Schumacher mbushi 51 vjeç, Ferrari i bën dedikimin special...

Bota e Formula1 nuk e ka harruar Michael Schumacher, duke bërë që shumë të pasionuar pas makinës së kuqe, të mos i kursejnë urimet për pilotin. Schumacher mbushi 51 vjeç dhe kompania gjigante e makinave Ferrari publikoi një postim me urime për kampionin gjerman. Në postim shkruhet: “Jemi të gjithë me ty. Shumë urime Michael".

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet