Sport – Itali: Te shtunen nis kampionati i Serise A, ja gjyqtaret e ndeshjeve

Federata Italiane e Futbollit ka caktuar gjyqtarët për ndeshjet e javës së parë të serisë A, që do të luhen të shtunën dhe të dielën.

Atalanta-Roma (ora 18.00): Giacomelli nga Trieste

Bolonja-Torino: Massa nga Imperia

Crotone-Milan (ora 20.45): Mariani nga Aprilia

H.Verona-Napoli (e shtune, ora 20.45): Fabbri nga Ravenna

Inter-Fiorentina: Tagliavento nga Terni

Juventus-Kaliari (e shtune, ora 18.00): Maresca nga Napoli

Lazio-Spal: Abisso nga Palermo

Sampdoria-Benevento: Pasqua nga Tivoli

Sassuolo-Genoa: Damato nga Barletta

Udinese-Chievo: Gavillucci nga Latina.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet