Çfarë ofron Norvegjia gjatë verës ?

Nëse jeni të apasionuar pas natyrës dhe bukurive të saj, këtë verë duhet të vizitoni Norvegjinë. Norvegjia gjatë verës ka shumë gjëra për ti ofruar turistëve, si të rinjve edhe atyre më të rriturve. Mundësitë janë të shumta, që nga Oslo i cili është një qytet i madh modern i rrethuar plotësisht nga natyra spektakole në ishujt Lofoten me pamje nga Deti i Veriut, e deri te Fjordet spektakolare që shtrihen në veri të vendit.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet